Financovanie

Finančné služby
pod jednou strechou:

Financovanie stavby domu je pre mnohých nočnou morou, ktorá nedopraje ľuďom dobrý spánok. V dnešnej dobe si len málokto môže dovoliť svoj dom financovať z úspor, a tak sú ľudia nútení siahnuť po úvere alebo hypotéke. Keďže tento postup vedie k finančným záväzkom, ktoré sa viažu aj na niekoľko desaťročí, je veľmi dôležité zveriť svoj úver do správnych rúk.

► Komfortná hypotéka

Komfortná hypotéka je produkt určený tým, ktorí sú v tejto hektickej dobe mimoriadne pracovne vyťažení a opatrní, a tiež tým, ktorí na svoje nové bývanie jednoducho nemajú čas a nechcú mať starosti z vybavovaním hypotéky. Radi Vám bezplatne preveríme Vašu bonitu vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Odošlite mail alebo nás kontaktujte a náš špecialista Vám obratom poskytne konkrétnu ponuku financovania Vašich potrieb. Komfortná hypotéka – pohodlná voľba správnej hypotéky bez zbytočných starostí. Hypotéka, ktorú nevybavujete.

► Kompletné hypotekárne poradenstvo

Na základe Vašich informácií Vám pomôžeme vypracovať IDEÁLNY finančný rozpočet pre Vašu budúcu hypotéku, aby ste si predstavili, koľko ste schopní bez problémov splácať. Spoločne pre Vás vyberieme IDEÁLNU hypotéku spomedzi ponuky všetkých bánk a predstavíme Vám ju do najmenšieho detailu.

Neživotné poistenie

Nenechajte seba a svoj majetok na náhodu. Poistite seba a svoj majetok.

Životné poistenie

Život je to najcennejšie, čo máme. Život sa poistiť oplatí!

Administratívny servis

Z

oboznámime Vás so všetkými žiadosťami, nutnými dokladmi a ich podmienkami

Z

spoločne s Vami ich vyplníme, zanesieme ich za Vás do banky a budeme Vás informovať o celom priebehu

Z

navrhneme Vám bankou akceptovateľného súdneho znalca

Z

náš poisťovací maklér Vám predstaví ponuku poistenia na trhu a spolu s Vami vyberieme IDEÁLNU ponuku nutného poistenia zakladanej nehnuteľnosti a jeho vinkuláciu v prospech banky a takto na základe našich skúseností a spolupráce s bankou Vám zabezpečíme IDEÁLNE schvaľovacie podmienky tak, aby sme ušetrili Váš čas a peniaze a zbavili Vás nadbytočných starostí.

Vybavíme za Vás všetky úrady a potvrdenia

Z

postavíme sa miesto Vás do radu na všetkých úradoch: daňový úrad, katastrálny úrad, stavebný úrad, a pod.

Z

vybavíme za Vás nutné podklady tak, aby ste získali tie najideálnejšie podmienky pre Váš úver

Z

zabezpečíme znalecký posudok, opäť tak, aby sme šetrili Váš čas, starosti a peniaze

Vybavíme za Vás všetky úrady a Náš koncept umožňuje klientovi nájsť pod jednou strechou odbornú pomoc pri rozhodnutí v akejkoľvek oblasti finančného trhu. Prioritou je pre nás vytvorenie dlhodobého vzťahu s klientom, ktorý môže využívať komplexné služby vo všetkých druhoch finančného segmentu akými sú:

Zabezpečenie bývania

Zabezpečenie rodiny

~

Poistenie majetku

Finančná rezerva

Investície

Sporenie na dôchodok

Sporenie pre deti