O nás

S myšlienkou založiť si vlastnú stavebnú firmu  sme sa „pohrávali“ už dlhšie, no konečné rozhodnutie podporil fakt, že veľa našich priateľov, susedov a známych sa na nás obracalo s prosbou o pomoc či už pri riešení svojich finančných záležitostí, alebo pri riešení svojho vlastného bývania. Ich spokojnosť s našou pomocou a radami nás v myšlienke povzbudila a založili sme spoločnosť, o ktorej teraz čítate.

Našim cieľom je rozšíriť okruh klientov, ktorí budú dlhodobo spokojní so svojim rozhodnutím požiadať nás o odbornú pomoc a zároveň si splnia svoje sny o vlastnom bývaní.

Radi si vypočujeme Vaše individuálne požiadavky a budeme Vám nápomocní nielen pri zabezpečení bývania a poistení majetku, ale tiež pri zabezpečení rodiny, sporení, investíciách, či vytváraní finančnej rezervy.

Ak Vás profil našej spoločnosti zaujal, neváhajte a kontaktujte nás. Dozviete sa oveľa viac ako ponúka naša internetová stránka smile

Ponuka práce

Do nášho týmu hľadáme šikovných a perspektívnych ľudí.

Pokiaľ máš chuť učiť sa nove veci a máš záujem o osobnostný a kariérny rast , tak je naša príležitosť ta pravá pre teba.
A ako to cele prebieha –zavolaj alebo vypíš kontaktný formulár.
Koho hľadáme: zaučených preškolíme, nezaučených naučíme.
Náplň práce: Oblasť realít a financií v rámci celej SR.
Pracovný čas : flexibilný
Plat : Provízie – čo spravíš dostaneš, keď nespravíš nedostaneš 🙁

Ak sa v tom vidíš alebo máš ďalšie otázky, zavolaj na (+421) 908 530 342 alebo napíš cez formulár.

NÁŠ TÍM

Mgr. Ivan Balco

majiteľ firmy PROMINENT – STAV. s.r.o.

Vyštudoval som právnickú fakultu. Som šťastný a hrdý na svoju rodinku – manželku Katku a 4-ročného synčeka Tomáška. Od roku 2009 pôsobím v stavebníctve  na pozícii riaditeľ. Na základe získaných skúsenosti som sa rozhodol založiť vlastnú spoločnosť , kde chcem realizovať  nielen svoje sny a planý , ale pomáhať plniť sny a planý naším klientom .A preto moje motto znie: Ak chcete premeniť svoje sny  na realitu , budete musieť do toho dať 100% a nikdy nesmiete prestať veriť , že tento sen dosiahnete.

Katarína Kubaňová

Ekonomické a obchodné oddelenie.

 

Email:

kubanova@
prominentstav.sk

Jozef Sýkora

Obchodné zastúpenie.

Mobil:

+421 908 530 342

Email:

sykora@
prominentstav.sk

 

 

Ján Sojčík

Obchodné zastúpenie

Mobil:

+421 918 233 870

Email:

sojcik@prominentstav.sk